preview

16 квітня 1958 року за ініціаттиви керівника Південно – західної Залізниці СРСР Петра Кривоноса було створено футбольну команду майстрів "Локомотив 

Стаття 16 квіт. 2016 

preview

На 63-у році пішов із життя Віталій Іванович Стецюк.

 

 11 лютого, після довготривалої боротьби із хворобою, пішов з життя видатний вінницький футболіст 20 сторіччя, майстер спорту СРСР, голова Вінницької обласної федерації футболу у 1993-2007 роках,  заступник голови Вінницької обласної організації ФСТ «Спартак», футбольний функціонер Володимир Володимирович Дзюба

Дзюба: В 1978 году я в составе команды Западной Группы войск приехал в Чернигов на матч чемпионата Вооружённых Сил.

Четверг, 23 января 2020 12:20

КОНСТАНТИН ШЕГОДСКИЙ

preview

Первый наставник "Локомотива" работал в городе над Бугом недолго - неполный сезон 1958 года, но его заслуга в формировании и постановке игры нового украинского клуба несомненна.
Вторник, 21 января 2020 12:25

Как Винница стала Европой

 

 

"Скажу откровенно: нам все-таки повезло. Соперники попадались не самые серьезные, да и большинство матчей проводилось на своем поле."
Страница 1 из 18

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form