Четверг, 16 апреля 2020 10:00

НАЧАЛЬНИК РАДЯНСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ ЗАСНУВАВ ВІННИЦЬКУ ФУТБОЛЬНУ КОМАНДУ

preview

16 квітня 1958 року за ініціаттиви керівника Південно – західної Залізниці СРСР Петра Кривоноса було створено футбольну команду майстрів "Локомотив 

Стаття 16 квіт. 2016 

Найпам'ятнішою для вінничанина Михайла Петрова залишається гра на початку 60-х років з сильною бразильською командою "Мадурейра".

preview

– Ця команда у своєму турне по Європі усіх обіграла, а ми її перемогли з рахунком 4:2, – пригадує Михайло Петров. – А у 1964 році ми стали чемпіонами України, усім присвоїли звання майстрів спорту. Наш "Локомотив" тих років міг і обігрував найвідоміші команди. Перемагали і одеський "Чорноморець", і вільнюський "Жальгіріс", і мінський "Спартак". Склад команди і організація гри у нас тоді були такими, що цілком могли грати і у вищій елітній лізі, тому народ нас любив. Стадіон заповнювався по максимуму. Ще одна зірка вінницького футболу — Євген Котельников: захисник першого складу команди. – Ми тоді грали не за гроші чи щось матеріальне. Ми грали для вболівальників, заради їх схвальних оплесків. І трибуни були заповнені, і була справжня повна єдність футболістів нашої команди з вболівальниками Вінниці і області. Зараз головним тренером ФК "Вінниця" є Сергій Руденко, який свого часу також виступав 16 років за "Ниву". 

preview

– Ми грали в якісний, хороший футбол. "Динамівці" Києва дивувалися майстерності наших футболістів. Мене запрошували в Дніпропетровський "Дніпро", але я не пішов, – каже пан Сергій. Нападник "Ниви" (1980-1987) Сергій Шевченко зараз мешкає у Дніпропетровську, тренує молодь. Найяскравішим епізодом своїх виступів за вінницький клуб вважає переможну гру на матчі за Кубок СРСР проти команди вищої лиги СКА з Ростова-на-Дону.

preview

– Гості перед зустріччю з нами в чемпіонаті вищої ліги Союзу обіграли знаменитий Московський "Спартак" та ще і з нищівним рахунком 6 : 0. На трибунах у Вінниці зібралося 30 тисяч глядачів, - більше ніж за проектом (25 тис.- авт.), і ми перемогли - 2:1. Згадується фантастична факельна хода вболівальників по центру Вінниці. Нас, гравців "Ниви", несли на руках. Це був справді святковий день! Фото із архіву Володимира Ковиліна Джерело: vlasno.info 

Последнее изменение Четверг, 16 апреля 2020 10:29

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1971-1981. Через Терни до вершин

 
Третій том книги "Епоха Вінницького футболу" вже в продажу.

Бажаючим придбати третій, або попередні томи прохання писати в мессенджер або на е-мейл: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., або дзвоніть: (096) 983-56-66

Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Вінницької області та охоплює період з 1911 року по теперішній час.
В третьому томі книги викладені матеріали про участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1971 по 1981 рік включно.
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Вінницької. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних: відомості про гравців, звіти з газет і таке інше. Наразі готується четвертий том цього видання, який охопить період з 1982 по 1991 роки включно.
Книга має 804 сторінки. Багато ілюстрована ч/б та кольоровими фото. Українською мовою. Формат книги А4, тверда глянцева обкладинка, палітурка прошита нитками. Наклад обмежений. Вартість третього тому 580 гривень.
 

 

 

Епоха Вінницького футболу 1958-1970. Час перемог

preview

Книга вже в продажу!
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 784 сторінки з ілюстраціями. На українській мові.
Вартість 2-го тому 530 гривень.
Заявки на 2-й том книги приймаються на е-мейл:
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
або телефонуйте 096 983-56-66
Книга присвячена появі та розвитку футболу в місті Вінниці та на теренах Вінницької області та охоплює період з 1911 року по теперішній час.
В другому томі книги викладені матеріали про команду майстрів «Локомотив» Вінниця та інші команди міста та Вінницької області та їх участь у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спортивних товариств за період з 1958 по 1970 рік включно.
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, оригінальні протоколи зустрічей команд як з Вінниці, так і по командах Вінницької області, а також ряд фотографій з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги.
В книзі надано великий обсяг статистичного матеріалу, обзори матчів з газет і таке інше.

 

 

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..net або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

Поиск

Login Form