Вторник, 31 марта 2020 14:06

Пішов із життя багаторічний адміністратор ФК «Нива» Віталій Стецюк

preview

На 63-у році пішов із життя Віталій Іванович Стецюк.

Він 80-90 роках працював адміністратором ФК "Нива". Останні роки працював спостерігачем арбітражу Вінницької обласної асоціації футболу.
- Віталій Стецюк був сильним футболістом на аматорському рівні. Успішно грав за команди ДПЗ, Козятину, Південної групи військ. Також він був чесною і порядною людиною, хорошим товаришем, - розповів виконавчий директор Вінницької обласної асоціації футболу Михайло Прозоровський
ФК «Нива» і футбольна громада Вінниччини висловлюєть співчуття рідним та близьким померлого. Вічна пам'ять.

http://www.niva-v.com.ua/pishov-iz-zhyttia-bahatorichnyj-administrator-fk-nyva-vitalij-stetsiuk-na-63-u-rotsi-pishov-iz-zhyttia-vitalij-ivanovych-stetsiuk-vin-80-90-rokakh-pratsiuvav-administratorom-fk-nyva-ostanni-roky-pr/

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form